Vaata pulmaveebe:
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
   
Pulmaveebi tegijad

uku.jpg

Uku Järg

Ükskord tahtis ta oma pisipõnnile lahedat kodulehte luua... ja seda ta ka tegi. Sellest arenes välja vinge online-beebiraamatute süsteem beebiveeb.net, kus igaüks sai oma lapsele omanäolise ja ilusa koduleht-beebiraamatu teha. Seda ideed edasi arendades leidis ta, et miks piirduda ainult beebidega - mõeldud tehtud ning järjekordne südamlik koduleht fantastiliste võimalustega on Teie ees - pulmaveeb.net

tarmo.jpg

Tarmo Annus

Ta teab, kuidas asju tööle panna. Seepärast on Pulmaveeb.net üks pareminitöötavaid online-süsteeme veebis, muidugi lisaks beebiveebile. Ta suudab programmeerida päevad ja ööd, et süsteemi järjest paremaks ja paremaks muuta.

andre.jpg

Andre Põlm

Tema on Pulmaveebi idee üks autoreid. Tal on parim ettekujutus, kuidas projekti õigel teel hoida ja kuidas meie lehte edasi arendada ning kasutajaid veelgi rahulolevamaks muuta.

Dina Tomson

Dina Tomson

Dina on meie arvutigraafik. Tema hiire all on valminud nii kõik need pulmaveebi fantastilised kavandid, mida Te oma elu meeldejäävamale päevale pühendatud lehele valida saate, kui ka pulmaveebi portaali kujundus. Tema on viinud meie nägemused kavandile ja sealt on need jõudnud veebi, Teie ette.